POLITYKA PRYWATNOŚCI

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

DANE OSOBOWE, KTÓRE ZBIERAMY

Jeżeli chcesz skorzystać z niektórych funkcji naszego sklepu, musisz się zarejestrować. Żeby to zrobić, poprosimy Cię o podanie adresu e-mail oraz hasła, którego będziesz używał na naszej stronie.

Żeby zrobić zakupy w naszym sklepie poprosimy Cię o podanie imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu.

Niektóre dane tj. Twój adres IP, nazwa domeny itp. są zbierane automatycznie podczas Twojej wizyty na naszej stronie.

SPOSÓB WYKORZYSTYWANIA ZBIERANYCH DANYCH

Nie sprzedajemy danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Zebrane dane wykorzystujemy by umożliwić Tobie skorzystanie z usług udostępnianych na naszej stronie, oraz dokonanie zakupów. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Twoje dane wykorzystujemy do realizacji Twojego zamówienia min. płatności i dostawy towaru. W tym celu możemy przekazać Twoje dane firmie obsługującej transakcje płatnicze i dostawcze. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane, które zbieramy automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

Dane , które zbieramy podczas korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem wykorzystujemy w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

SPOSÓB KONTAKTU MIĘDZY NAMI

Możemy kontaktować się z Tobą telefonicznie, lub mailowo na podany przez Ciebie numer telefonu, lub adres e-mail.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, będziesz otrzymywał od Nas drogą e-mail cykliczne wiadomości.

SPOSÓB INFORMACJI O ZMIANIE DANYCH PRZEZ CIEBIE

Swoje dane możesz aktualizować, lub usuwać po zalogowaniu się do systemu. Wyjątkiem stanowią dane użyte do transakcji zakupu, których nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią rachunku. Dane zbierane automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Warunki dotyczące Polityki Prywatności zawarte są w Regulaminie Sklepu.